کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارند نیز دارنده فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار داراست تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی نیز دارنده فوم مشبک بوده که سبب ساز به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یکی‌از از ویژگی‌های دیدنی این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد می‌نماید تا در دوران پیمایش بتوان به آسانی بیشتراز درون کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو دسته Phablu ساختاری محکم و پباده سازی مناسبی دارد که آن را به یک گزینه خوب برای فایده در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» جور «Stellasport Graphic» بیشتراز پباده سازی مناسب برای به کار گیری هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های زیادی در یک کوله‌پشتی عالی وجود دارند که بیشتراز جمله‌ی آن ها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. وزن این نوع به عامل استفاده از الیاف مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل اضافی شما باعث خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم مایحتاج خود را در آن قرار خواهید داد. همینطور پلی‌استر به این کوله‌پشتی استمرار و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیش تر از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی هم مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز است و شما در دوران حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیشتراز تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس گونه Stellasport Graphic به دو صورت دوبندی و دستی قابل‌حمل می‌باشد و با دقت به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همینطور با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام کار روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیش تر از پلی‌استر داراست که سبب استحکام و مقاومت آن می‌شود. این ویژگی از فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل جلوگیری می‌کند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خود را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیش تر از دیگر نتایج به کار گیری بیشتراز پلی‌استر در پباده سازی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می‌باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خود هم احساس سنگینی نکنید و بیش تر از حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک گونه برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر سایز سگکی انتخابی مطلوب است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با اعتنا به نحوه‌ی حمل تغییر تحول می نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همینطور دارنده دو جیب مشبک در قسمت کنار می باشد که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خویش در هنگام عمل روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در قسمت پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر دچار تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در قسمت پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) مدل (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي متفاوت اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارند به‌خوبي بیشتراز نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين نصیب به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه نیز از باطن جيب اصلي و نیز بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي بخشید و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیشتراز لوازم جاي مخصوص خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين مارک خوش‌نام ايتاليايي به تمامی اثبات شده‌است و به کار گیری بیش تر از اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

کیف دسته چک چرمی گلیما مدل 219 پشتي لي نينگ نوع ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مناسب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك گونه در بالاي خویش می باشد تا به چهره دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به چهره كوله‌پشتي است تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز بیش تر از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي بیش تر در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي مدت دوران بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ دسته ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي دلخواه براي به کار گیری روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مسئله نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Lets Ride» گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای کسانی که به کیفیت و ظاهر یک محصول توجه دارند. این کوله‌پشتی فاکس از پلی‌استر تهیه‌شده که از ساخت تعریق در نصیب پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق نیز توقف خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزو آن جور بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل عمل یا این که ورزش هم مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد موردنیاز خویش که دسترسی پر سرعت به آن ها برایتان حساس می باشد داخل آن بگذارید. همچنین در نصیب پشت آن فضایی با شیوه مشبک در لحاظ گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را افزایش خواهد بخشید تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارنده سه دسته بوده است. یک دسته برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیش تر از این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی نیز به صورت زیپ بوده است. این کوله انتخابی مطلوب برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» مدل «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مطلوب عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی بیش تر از الیاف تصنعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس منجر می شود کیف بیش تر از وزنی سبک برخوردار باشد. بیش تر از ویژگی دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می گردد که بعد بیش تر از به کار گیری طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن دچار پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن پرسرعت را هم دارد. این دستور موجب میشود تا وسایل شما سالم در داخل کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارنده دو بند با قابلیت تنظیم سایز می باشد که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی سبب ساز گزینش شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» دسته «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خویش می‌توانید از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» گونه «Foundation» بیش تر از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه نخستین حیث هر کسی را به خود جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همچنین به شکلی ساخت شده که حجم مناسبی دارااست و می تواند یار و همدم نیکی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این محصول بیشتراز جنس الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده از مقاومت خوبی برخوردار بوده و منجر به ساخت ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه دسته در حیث گرفته‌شده که یکی از در بالا و دو دسته دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به صورت مشبک هستند. این فوم‌ها امداد می‌کنند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها هم هواخوری مناسبی ساخت کرده و بیش تر از تعریق تراز پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک دسته Foundation با دارا بودن پباده سازی مناسب و راحت، تعیین خیر و خوبی برای فایده روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس دسته Lets Ride Falcon» انتخابی دلخواه و شیک برای افرادی که می‌خواهند در حین سفر یا این که فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که از جنس پلی‌استر تهیه و تنظیم ‌شده از کیفیت و سعی بالایی هم برخوردار بوده که بیشتراز ایجاد تعریق در نصیب پشت کوله و ساخت بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق نیز پرهیز خواهد کرد. گفتنی است که این کوله دارای دو جور بوده که یک مدل برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش هم دلخواه خواهد بود. این کوله دارای یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم لازم خود را زمانه آن جای دهید. گفتنی میباشد که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خویش را باطن آن جای‌ داده و نهایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را باید متذکر شد که در قسمت پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را افزایش داده است. این کوله انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» نوع «1032» به صورتی ساخت شده که می تواند برای به کار گیری روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای تولید این محصول بیشتراز پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف تصنعی و مصنوعی فایده شده است. این پارچه دارنده مقاومت خیر بوده و به تولید ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی سبب می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی نیز در نظر گرفته که امداد میکنند تا قمقمه یا وسایلی که بایستی در دسترس باشند را بتوان به شکل بهتری به همراه داشت. برای حمل این کوله سه مدل تعبیه شده که یکی بیش تر از آنان در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارای فوم داخلی می‌باشند که یاری میکند تا در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه جور 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خیر برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمال دارد مثل به دست به چنگ آوردن یک کیف قانونی نباشد، البته قطعا بسیار راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا گونه H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارااست که آن را به یک کوله شهری مطلوب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه مهم دو جیب بیرونی هم دارد که می‌توان در آنان وسایلی که می بایست در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارا هستند که می‌توان در آن‌ها وسایلی نظیر بطری آب را قرار بخشید تا حتی در صورتی آب از بطری بیرون شد هم لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به شکل سگکی می‌توان میزان آنان را تغییر داد. برای مثال در زمانی که وسایل زیادی به همراه ندارید و کوله به برهان خالی بودن چهره بدی به خود می‌گیرد، خوبتر می‌باشد که این بند‌ها را سفت نمایید تا ظاهر کوله خالی بهتر باشد و همینطور وسایل در داخل آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با استفاده از جور بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارند حمل کرد. ولی حمل کوله با انداختن فقط یکی‌از بیش تر از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این عمل در دراز برهه زمانی می تواند در چهره شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه معیار دارا هستند تا هر کسی بتواند بنا به نیاز خویش میزان آن ها را تغییر و تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-034 Composite به دلیل داشتن جیب‌های مختلف می‌تواند یک گزینه مناسب برای فایده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا جور 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که دارااست انتخابی مناسب برای کسانی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که به کار گیری می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید به کمک آن وسایل گزینه موردنیاز خود را همپا داشته باشید. همچنین جیب‌های متعدد داخلی و فرنگی این کوله‌پشتی به شما امداد خواهد اعلام‌کرد تا وسایل واجب خود را برای به کار گیری راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارای سه دسته بوده؛ به صورتی یک گونه در بالای آن برای حمل به شکل دستی و دو بند برای حمل به شکل کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیش تر از قابلیت تهیه معیار به صورت سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در صورت ما یحتاج میزان آن را به مقدار مناسب خویش تغییر تحول دهید. پارچه راه این کوله‌پشتی دارای ساختاری بیشتراز جنس پلی‌استر بوده که با ایجاد وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن امداد خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همچنین دارنده طراحی مناسبی بوده که به شما یاری خواهد کرد تا با به کار گیری بیشتراز آن مشکل‌ها کمتری را تجربه کنید. برای مثال پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با پرهیز بیش تر از وارد داخل شدن فشار بیش بیشتراز حد به پشت شما، به راحتی طولانی تر شما امداد خواهد کرد. همچنین وجود این پد با جذب رطوبت به خود سبب ساز شده تا با تعریق کمتر در حیطه کمر، سطح پوست شما همچنا